Click Guardian Tracking
 
Makaleler
Asus Notebook Anakart Tamiri
Makaleler

Asus Notebook Anakart Tamiri

Firmamız, Asus notebook anakart tamiri işlemlerini güvenle gerçekleştirmektedir. www.asusnotebookservisi.com olarak Asus teknik servis hizmetleri konusunda yetkilidir. Anakart tamiri ve değişimi konusunda İstanbul ve Türkiye'nin diğer şehirlerine profesyonel hizmet sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz ve uygun fiyat garantimizle Asus marka cihazların anakart tamir ve değişim işlemlerini en kısa sürede tamamlıyoruz.

Servisimize getirdiğiniz notebook'ların arıza tespitini ücretsiz olarak gerçekleştiriyor, ardından size sorununuza uygun çözüm sunuyoruz. Değişim veya tamir onayınızı verdikten sonra kullandığımız bütün ürünler Asus orijinal yedek parçaları ile gerçekleşmektedir. Onay vermezseniz hiçbir ücret talep etmeden cihazınızı size geri teslim ediyoruz.

Asus Laptop Servisi

Asus laptop servisi olarak anakart birimleri ile ilgili bütün sorunlarda deneyimli personelimizle size yardımcı oluyoruz. Anakart birimleri genellikle laptop ve notebook gibi ürünlerde sıkça sorun çıkaran üniteler arasındadır. Bu noktada cihazın anakart sorununu en pratik ve maliyet açısından uygun şekilde onarım ve bakımını gerçekleştiriyoruz.

Laptop anakartları çok hassas ürünler olup, ufak sarsıntılarda bile arıza çıkarabilirler. Bu sebeple kart değişim veya tamir işlemleri oldukça titizlikle ve en kaliteli şekilde yapılmaktadır. Anakart sorunları dışında termal macun ve pad değişimi gibi işlemler de yapılmaktadır. Böylece bilgisayarınızın kapanma sorununu hem anakart hem de diğer sorunlar bazında gideriyoruz.

Anakart ve Ekran Kartı Tamiri/Değişimi

Laptop ve notebook gibi ürünlerde sıkça sıcak temas veya aşırı ısınma sorunları yaşandığında anakart arızaları görülebilir. Bu sorunlara bağlı olarak belirli entegreler başta olmak üzere tüm donanım zarar görebilir. Anakart sorunlarıyla karşılaşan bazı bilgisayar kullanıcıları tamir gibi durumlarla uğraşmaktansa bilgisayarı elinden çıkarıp yeni cihaz edinme yoluna gidebilir. Ancak bu daha masraflı bir süreçtir.

Cihazın arızasına bağlı olarak firmamıza başvuran kişiler, anakart ve ekran kartı tamiri/değişimi gibi işlemleri çok daha az maliyetle gerçekleştirerek yeni cihaz alma masrafından kurtulabilirler. Tamir ve değişim olasılığı olan bütün cihazları yeniden hayata döndürüyoruz. Gerekli incelemeleri yaptıktan sonra cihazın tamir olma olasılığı yoksa cihaz değişimini öneriyoruz. Müşterilerimizi mağdur etmekten kaçınıyor ve en iyi desteği sunmak için çaba sarf ediyoruz.

Asus Bilgisayar Servisi

www.asusnotebookservisi.com olarak Asus bilgisayar servisi hizmetlerimizi kesintisiz bir şekilde sürdürüyoruz. Marka ve model olarak Asus cihazlara en etkin hizmeti vermek için çalışıyoruz. Cihazlarıyla ilgili sorun yaşayan ve bize başvuran kişilere öncelikle çağrı merkezimizde gerekli hizmeti sağlıyoruz. Ardından cihazlarını servisimize teslim etmelerini bildiriyoruz.

Tarafımıza teslim ettiğiniz cihazların sorununun hemen çözümlenmesini ve aynı sorunla tekrar karşılaşılmamasını firmamız garanti etmektedir. Asus bilgisayarlardaki sorunları kısa vadeli değil, uzun vadeli çözerek müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefliyoruz. Yeni nesil cihazlarda da etkili olan teknolojik ve bilgi birikimimiz sayesinde hiçbir sorunu çözümsüz bırakmıyoruz. Ekibimiz sertifikalı kişilerden oluştuğundan dolayı sorununuza en iyi çözümü firmamızda bulabilirsiniz.

Asus All-in-One Servisi

Asus firmasının son çıkardığı ürünlerden biri olan Asus All-in-One, yalnızca 23 inçlik bir ekran boyutunda her şey içinde bir bilgisayardır. Masaüstü olarak satışa sunulmasına rağmen istenildiği zaman tablet olarak da kullanılabilmektedir. Dokunmatik olarak üretilen geniş ekranı ile son dönemlerin gözde cihazları arasındadır.

Teknolojiyi yakından takip eden firmamız ile tüm Asus ürünlerinde olduğu gibi Asus All-in-One servisi için de bize başvurabilirsiniz. Güvenilir ve garantili ürünlerle cihazınızın her türlü tamir ve değişimini gerçekleştiriyoruz. Özellikle dokunmatik ekranlarda görülen sorunlarla en iyi şekilde başa çıkıyor ve gerekli durumlarda ekran değişimini gerçekleştiriyoruz. Yazılımsal ya da donanımsal her sorununuzda bize ulaşmanız mümkündür.


Tel: 444 56 33