Click Guardian Tracking
 
Makaleler
UpServis
Makaleler

UpServis

Tüm marka notebook, All In One ve PC modellerine özel servis hizmeti vermek amacıyla 2010 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Hizmetlerimiz, donanımlı teknik servis laboratuvarı, profesyonel ekibimiz ve inovatif yapımızla bilgi teknolojilerinde uzmanlaşarak sektörün güvenilir teknik servis merkezlerinden biri olmayı başarmıştır.


UpServis Teknik Servis, getirdiğiniz cihazları en kısa sürede işleme alır ve aynı zamanda tamir işlemlerini hemen başlatır. Gerçekleştirdiğimiz bakım ve onarım işlemlerinin her aşamasında sizi bilgilendirip onayınızı alıyoruz. Yaptırdığınız işlemler belgeli bir şekilde tarafınıza iletilmektedir.


Müşteri portföyümüz aktif bilgisayar kullanıcıları, tasarımcılar, kurumsal şirketler, bilgisayar oyuncuları ve özel işletmelerden oluşmaktadır. UpServis, geniş bir yelpazede Asus Notebook Servisi hizmeti sunmaktadır.


Acer Server Servis hizmetimiz; kullanıcılarımız için anakart tamiri, fan değişimi, kasa tamiri, yükseltme hizmeti, bilgisayar bakımı, yedek parça temini, sözleşmeli servis ve internet çözümleri gibi çeşitli hizmetler sunmaktadır. Ayrıca, Asus servis hizmetimiz sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimini eğitim ve seminerlerle sektöre aktarmaya devam etmektedir.


UpServis - Bilgisayar Servisi Müşteri ve kullanıcıların ihtiyaç ve isteklerini doğru bir şekilde analiz ederek, kaliteli Yüksek Yatırım Servisi hizmeti sunmayı, garantili yedek parça ve profesyonel teknik çözümlerle desteklemeyi amaçlıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bilişim sektöründe markalaşma yolunda ilerlemekteyiz. Günümüz teknolojilerini ve sektörel değişimleri takip ederek, güvenilir ve etik değerlere bağlı bir hizmet anlayışı sunuyoruz.


UpServis Bilgisayar Servisi, bilgi paylaşımı, çalışanlara verilen değer, samimi ve güler yüzlü hizmet, takım çalışması, çözüm odaklılık, güvenilirlik ve dürüstlük ile koşulsuz müşteri memnuniyeti, stabil iş gücü devri hızı ve yüksek kalite çalışan profili, satış sonrası hizmetler, hedef odaklı çalışma ve güçlü satış organizasyonu gibi işlemlerle müşteri ve tedarikçilerimizle kurduğumuz uzun vadeli ilişkiler bizi daha ileriye taşımaktadır.


UpServis Teknik Servis Profesyonel teknik ekibimiz, servis laboratuvarımız ve garantili servis araçlarıyla sıradan servis hizmetlerinden çok daha hızlı ve kaliteli bir servis deneyimi sunmaktadır. Örneğin; lisanslı Windows (işletim sistemi) kurulumu gibi hizmetleri sunmaktayız. Notebook teknik servis olarak bilişim ve teknik dünyanın en iyisi olmayı hedeflemekteyiz.


Notebook teknik servis, orijinal yedek parça hizmeti sunmanın yanı sıra teknik çözümlerle kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz.


UpServis Teknik Servis Destek Hizmetleri Notebook bakımı, kullanımınızda olan bilgisayarınızın ömrünü uzatmak ve daha hızlı performans alabilmek için yaklaşık 6 ayda bir cihaz bakımının yapılması gerekmektedir.


Notebook bilgisayar temizleme işlemleri; ekran bakımı, kasa menteşe onarımı, fan temizliği ve bakımı, klavye temizliği, işlemci termal macun değişimi ve RAM temizliği içerir. Notebook veya laptop bilgisayarlar masaüstü bilgisayarlara göre daha az dayanıklıdır.


Bu sebeple kullanırken hassas davranmalı, cihazınızı temiz tutmalı, termal pad ve macun değişimi gibi kısımlara darbe almamasına dikkat etmelisiniz.


Bakım ve onarım işlemlerini uzman ekibimize getirerek zamanınızı boşa harcamaz, ayrıca Notebook Ekran Değişimi gibi ciddi sorunlara yol açabilecek durumların önüne geçebilirsiniz.


Anakart Tamiri Anakart ve Ekran Değişimi Tamiri, anakart tamiri cihazlarda nadir görülür ve oldukça önemli bir sorundur. Anakart arızasının nerede olduğunu belirlemek deneyim ve profesyonellik gerektiren bir konudur. Bu noktada uzman teknik servis ekibimizle görüşebilirsiniz.


Notebook Klavye Değişimi Laptop Klavye Değişimi, cihazınıza veri girmenizi ve komut vermenizi sağlayan klavyeler kullanıcı ile notebook arasındaki bağlantıyı sağlar.


Klavyede oluşan sorunlar cihazınızı verimli kullanmanızı engeller. Ekibimiz, klavye değişimi yanında Laptop Batarya ve Adaptör Desteği hizmetini de sizlere sunmaktadır. Son olarak, Şarj Soketi Tamiri ve port değişimlerini deneyimli bir şekilde üstlenmekteyiz.


Tel: 444 56 33