Click Guardian Tracking
 
Makaleler
Upservis Notebook Ekran Değişimi
Makaleler
UpServis Notebook Ekran Değişimi

Notebook ekran değişimi konusunda yılların verdiği tecrübeyle hizmet vermekteyiz. Herhangi bir sebepten zarar görmüş, kırılmış notebook ekranlarınızı en kaliteli şekilde değiştiriyoruz. Siz de Asus bilgisayarlarınız için teknik destek almak için Upservis.com adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Notebook ekranları çok ince olduğundan herhangi bir temas ile kırılabilmektedir. Sadece düşme veya çarpma sonucu değil, arasında kablo veya başka bir şeyin sıkışması sonucunda da bilgisayar ekranınız kırılabilmektedir. Günümüzde birçok işin bilgisayarlar üzerinden yapıldığını düşündüğümüzde ekran kırılmasının ne kadar can sıkıcı olduğunu tahmin edebiliriz. İşiniz veya okulunuz için olsun, dizüstü bilgisayarınızın en kısa sürede tamiri bizim için önemli bir konudur. Günlük rutininizin aksamaması için size ekran değişimi konusunda en kaliteli ve en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz.

Laptop Teknik Servisi
Laptop teknik servisi olarak sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını şöyle sıralayabiliriz:

Notebook ekran değişimi
Laptop klavye değişimi
Laptop batarya ve adaptör desteği
Anakart ve ekran kartı tamiri, değişimi
Şarj soketi tamiri
Kasa menteşe onarımı
Lisanslı Windows (işletim sistemi) kurulumu
Server servis
Termal pad ve macun değişimi
Notebook fanı tamiri ve değişimi
Asus Orijinal Yedek Parça
Firmamız, Asus bilgisayarlarınız için tüm orijinal yedek parçalara sahiptir. 7/24 bize ulaşarak bilgisayarınız için ihtiyacınız olan orijinal yedek parçayı temin edebilirsiniz. Firmamız sağladığı garanti süreleriyle üstün güvenilirlik sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamızdan temin edebileceğiniz Asus orijinal yedek parça örnekleri şunlardır:

• Orijinal Asus notebook menteşe
• Orijinal Asus notebook kasa
• Orijinal Asus notebook ekran kartı
• Orijinal Asus dokunmatik
• Orijinal Asus anakart
• Orijinal Asus notebook batarya
• Orijinal Asus notebook ekran
• Orijinal Asus notebook klavye
• Orijinal Asus notebook adaptör
• Orijinal Asus notebook hard disk
• Orijinal Asus notebook fan
• Orijinal Asus notebook RAM

Yukarıda sıraladıklarımızla birlikte her türlü Asus orijinal yedek parça ihtiyacınız için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Laptop Klavye Değişimi
Laptop klavyeleriniz herhangi bir sıvı dökülmesi, herhangi bir çarpma veya fazla kullanım sonucunda kullanılamaz hale gelebilir. Bu tür durumlarda özellikle sıvı dökülmesi durumunda acilen bir teknik servisten destek almanız gerekebilir. Çünkü zamanında müdahale edilmeyen sıvı teması bilgisayarınızda klavye dışında sorunlara da sebep olabilmektedir. Tüm bu sorunlar için firmamız en hızlı şekilde sorunu tespit edip çözmektedir.

Kasa Menteşe Onarımı
Laptop kasa menteşe onarımı konusunda yılların verdiği tecrübeyle firmamız sektörde en iyi hizmeti sunmaktadır. Bilgisayarınızın kırılmış veya eskimiş kasalarını en kısa sürede değiştiriyor veya tamir ediyoruz. Darbe sonucu veya sert kullanımdan dolayı kırılan bilgisayar kasaları konusunda orijinal yedek parçalarımızla en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Laptop kasalarınızı tamir ettirmezseniz laptop kapağını açıp kapatmakta sorun yaşayabilirsiniz. Bu sorun giderek daha büyük sorunlara sebep olabilir. Özellikle bu tür durumlarda ekran kırılması da ortaya çıkabilmektedir. Tüm bu sorunlardan kurtulmanız için bilgisayar kasınızın en kısa sürede tamir edilmesi önem arz etmektedir. Firmamız, tüm Asus notebook sorunlarınız için en iyi şekilde hizmet vermektedir. Siz de her türlü notebook probleminiz için gönül rahatlığıyla firmamızı tercih edebilirsiniz.

Tel: 444 56 33