Click Guardian Tracking
 
Asus notebook servisi

           Upservis  notebook servisi , İstanbul içerisinde servis araçlarıyla yerinde servis hizmeti vermektedir.  Ayrıca Türkiyenin bütün bölgelerinden Yurtiçi kargo ile arızalı ürünlerinizi bize ulaştırabilirsiniz.

İstanbul için işleyişimiz ;

 ( 444 56 33 ) Telefon numaramızı arayarak teknik servisimizin çağrı merkezi departmanı ile görüşebilirsiniz. Görüşme esnasında müşteri temsilcilerimiz servis kaydınızı oluşturarak bulunduğunuz bölgeye en yakın servis araçlarımızı adresinize yönlendirmektedir. Cihazınız servis formu ile birlikte teknik servisimize ulaştırılmak üzere adresinizden teslim alınır. Cihazınız adresinizden alındığı için ekstra bir ücret ödemiyorsunuz.  Servisimize giriş yapan cihazlar işlem sırasına göre incelemeye alınır.  Müşteri temsilcilerimiz inceleme işlemi tamamlanan cihazların sahipleri ile iletişime geçerek cihazın sorunu veya sorunları hakkında bilgilendirerek fiyat bilgisi verirler. Sizinle iletişime geçen servis personelimiz onayınız dahilinde cihaz için gerekli tüm onarım, bakım ve test işlemlerini tamamlayarak sorunsuz bir şekilde cihazın teslimatını gerçekleştirirler.  Teknik servis ödemesini kapıda, havale veya kredi kartı ile  yapabilirsiniz.

 Türkiye için işleyişimiz ;

 Türkiye’nin tüm illerine hizmet veren teknik servisimize sorunlu cihazınızı göndermek için ( 444 56 33 ) çağrı merkezi telefon numaramızı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz görüşme esnasında servis kaydınızı oluşturarak sizi şehir dışı işleyişimiz hakkında bilgilendiriceklerdir. Servis kaydı oluşturmanız durumunda cep telefonunuza sms olarak ücretsiz kargo gönderi kodu yollanır. Bu kodla birlikte yaşadığınız bölgede bulunan herhangi bir aras kargo şubesine giderek ücret ödemeden cihazınızı teknik servisimize gönderebiliyorsunuz.  Teknik servisimizin Yurtiçi kargoda kayıtları mevcuttur. Size gönderilen ücretsiz kargo gönderi kodunu aras kargo şubesine vermeniz cihazı göndermeniz için yeterli olacaktır. Teknik servisimize giriş yapan cihazlar aynı gün içerisinde işleme alınır ve en kısa süre içerisinde onayınız alınmak üzere size geri dönüş yapılır.  Sizinle iletişime geçen servis personelimiz cihazın problemi hakkında sizi bilgilendirir ve onarımı için gerekli fiyat bilgisini paylaşır ardından onayınız dahilinde gerekli tüm onarım, bakım ve test işlemleri yapılarak sorunsuz bir şekilde size teslim edilir.

Vermiş olduğumuz hizmetlerin bazıları aşağıdaki gibidir.

Anakart onarımı : Anakart onarım işlemi ,  konu üzerine deneyimli çalışanlar tarafından yapılması gerekmektedir.  Eğer profosyonel bir destekle yapılmaz ise anakartınız çalışmayacak duruma gelebilir. Belki de  küçük bir entegresinden kaynaklanan sorun çözülemez ve Anakart onarılamaz duruma gelir. Bu konuda profosyonel teknik servis ekibinin ilk müdahelesi çok önemlidir.

Ekran kartı değişimi : Ekran kartı değişim işlemi anakart onarımında belirttiğimiz gibi deneyimli çalışanlar tarafından yapılması gerekmektedir.  Yapılan işlemde eğer anakart üzerine fazla ısı verilirse veya farklı hatalar yapılırsa geri dönülmeyecek sıkıntılar meydana gelir. Kesinlikle bu işlemi yapan çalışanların işinin uzmanı olması gerekmektedir.

Çhipset Onarımı : Çhipset onarımı yine yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi işinin ehli kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.  yapılabilecek en ufak bir hata anakartı çalışmaz duruma getirecektir.

Ekran değişimi : Ekran değişimlerinde İstanbul içinde yerinde değişim imkanı sağlamaktayız konusunda uzman personellerimiz evinizde veya işyerinizde ekran değişimini gerçekleştirmektedir. Türkiyenin neresinde olursanız olun telefon numaralarımızdan ( 444 56 33 ) bize ulaştığınızda, servis kargo ile cihazınızı ücretsiz bir şekilde gönderebileceksiniz. Yerinde değişimini yapıp tekrardan ücretsiz bir şekilde kargo edilecektir, sadece takılmış olan ekranın ücretini ödeyeceksiniz.

Diğer hizmetlerimiz : data kablosu değişimi , harrdisk onarımı (data kurtarma ) florasan değişimi , menteşe değişimi , ve diğer Asus marka ürünlerin değişim işlemi.

Ayrıca şirketimiz tüm notebook cihazların ekran , batarya , adaptör , klavye , ve diğer mainboard, ram , harddisk  ürünlerinin satışını yapmaktadır.

Upservis notebook servisi  profosyonel çalışanlarıyla siz değerli müşterilerimize maksimize edilmiş memnuniyet sunmayı ilke edinmiştir.

Sadece Bir Telefonunuzu Bekliyoruz.

 


Tel: 444 56 33